Malesa Pokrycia Dachowe

BLACHODACHÓWKI
BALEX METAL.

Pokrycia dachowe oferowane przez Balex Metal to przede wszystkim dachówki stalowe w formie modułowej oraz blachodachówki, które dzięki innowacyjnej budowie wykazują się trwałością porównywalną z pokryciami ceramicznymi.\

Stalowe pokrycia dachowe Balex Metal to połączenie lekkości oraz wysoce estetycznego wyglądu. Zaawansowana technologia wytwarzania dachówek i blachodachówek ze stali sprawia, że są one odporne na niekorzystne czynniki eksploatacyjne.

czytaj więcej

Stalowe pokrycia dachowe

– połączenie wysokich parametrów trwałości, lekkości i niezawodności

Stalowe pokrycia dachowe to elementy wykończeniowe, których jedną z charakterystycznych cech jest lekkość. Na przeciętnym dachu o powierzchni 200m2 pokrycie stalowe będzie stanowiło obciążenie konstrukcji dachu ok 800 kg, a pokrycie ceramiczne lub betonowe nawet 4,5 tony. Dzięki niewielkiemu ciężarowi pokrycia można w łatwy sposób zoptymalizować (odchudzić) więźbę dachową. To z kolei umożliwia poczynienie oszczędności finansowych oraz wpisanie się w wymogi zrównoważonego rozwoju i budownictwa ekologicznego. Nowoczesne pokrycie dachowe ze stali to wyroby wytwarzane w procesie powlekania metalowego rdzenia, co czyni je wysoce odpornymi na niekorzystne czynniki eksploatacyjne. Minimalistyczna forma dachówek stalowych sprawia z kolei, że bryła budynku nabiera lekkości, a jednocześnie jest elegancka i efektowna.

Pokrycia dachowe Balex Metal

– gwarancja trwałego i estetycznego dachu

W ofercie Balex Metal można znaleźć różne opcje stalowych pokryć dachowych. Jedną z naszych propozycji jest opatentowana dachówka stalowa Panorama, która dzięki zaawansowanej technologii obróbki wysokiej jakości stali wykazuje znaczną odporność na działanie niekorzystnych czynników eksploatacyjnych. Na powierzchni tej dachówki znajduje się rowek, który ma znaczenie estetyczne (jest detalem architektonicznym) oraz praktyczne (ułatwia proces montażu). Dachówka stalowa Panorama to nie tylko moduły tworzące zasadnicze pokrycie dachu, lecz także kompletny system wyposażony w dedykowane obróbki i akcesoria modułowe (m.in opatentowaną wiatrownicę oraz gąsior). Dzięki zastosowaniu na dachu całego zestawu można otrzymać nawet do 65 lat gwarancji technicznej. Balex Metal ma swojej ofercie również tradycyjne blachodachówki w nowoczesnej odsłonie. W przypadku dużych powierzchni dachowych polecanym wyrobem jest blachodachówka Horyzont. Z kolei dla zwolenników wyraźnych przetłoczeń mamy blachodachówkę Spektrum.

KONTAKT

Masz więcej pytań?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Nasi doradcy techniczno-handlowi postaram się odpowiedzieć i doradzić w każdej kwestii.

Kalisz – Siedziba główna

tel.: (+48) 62 501 20 22
kom.: (+48) 501 450 509
email: kontakt@malesapd.pl

Pleszew – Oddział

tel.: (+48) 62 742 72 12
kom.: (+48) 509 953 601
email: tomasz.malesa@malesapd.pl

Chciałbyś otrzymać ofertę?

POPROŚ O WYCENĘ.

    Nie martw się o transport!

    DOSTARCZAMY PRODUKTY NA TWOJĄ BUDOWĘ.

    Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych gotowych do dostarczenia produktu w każde miejsce w Polsce!