Doceniamy sportowców!

MALESA POKRYCIA DACHOWE.

Zaangażowanie i wsparcie kilku dyscyplin sportowych to niewątpliwie atrybuty naszej firmy, które przynoszą pozytywne korzyści i budują wartości naszej firmy.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią sukcesu naszych lokalnych drużyn sportowych w szczególności bliskiej nam sercu TŻ Ostrovii, której będąc sponsorem zdobywaliśmy największe sukcesy.

Dobry biznes, to sumienność, odpowiedzialność i determinacja w dążeniu do celu, dlatego też wartości sportowe które charakteryzują się tym samym, są tak bliskie marce Malesa Pokrycia Dachowe!

Jesteśmy sponsorem tytularnym od 2017 roku!

TŻ OSTROVIA
OSTRÓW WIELKOPOLSKI.

#OSTROpoSWOJE – właśnie tak ostrowscy żużlowcy jeżdżą w ostatnich latach!

Od 2016 roku klub przeszedł zdecydowane zmiany organizacyjne jak i strukturalne, które nadały  nowego ducha lokalnemu klubowi z Ostrowa Wielkopolskiego!

Wraz z rokiem 2017 zostaliśmy tytularnym sponsorem TŻ Ostrovii co pozwoliło wypromować naszą markę na lokalnym rynku!

W sezonie 2018 klub zajął 2 miejsce w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej, a dzięki wygraniu spotkania barażowego awansował do rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej.

W 2021 roku klub zanotował historyczny awans do PGE Ekstraligi, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce dzięki czemu mogliśmy z dumą oglądać nazwę „Arged Malesa Ostrów Wielkopolski” w telewizorach, billboardach, reklamach w całym kraju!

 

Klub jest wizytówką Miasta i regionu,

podobnie jak i oferta naszej firmy, dlatego cieszymy się, że razem z klubem możemy spełniać oczekiwania kibiców jak i klientów!

Czytaj więcej na:

www.tzostrowia.pl

Największe nasze…

WSPÓŁNE SUKCESY
MALESA & TŻ OSTROVIA

 

Po 23 latach obserwować jak Twój klub wchodzi do najwyższej klasy rozgrywek, a do tego móc dołożyć do tego swoją cegiełkę jako firma Malesa Pokrycia Dachowe…

…bezcenne. 

2021

MISTRZ E-WINNER 1-LIGA

Jedno z największych wydarzeń sportowych ostatnich dekad dla Ostrowa Wielkopolskiego, jak i sportów motorowych w naszym regionie!

2022

JAZDA W PGE EKSTRALIGA PO 23 LATACH

Arged Malesa Ostrów Wielkopolski reprezentuje nasze miasto, region przed całą Polską! Pomimo trudnego sezonu, historia pisała się na naszych oczach!

2022

MISTRZ U-24 EKSTRALIGA

Młodzieżowe mistrzostwo Polski pozwala nam z spokojem patrzeć w przyszłość i oczekiwać kolejnych sukcesów naszych podopiecznych!

DODATKOWE SPORTY

Piłka ręczna – 1 liga

KPR
OSTRÓW WIELKOPOLSKI.

W piłkę ręczną zagrano w Polsce po raz pierwszy w 1918 roku w Szczypiornie, czyli niecałe 20 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego.

Dziś, po utworzeniu pierwszej sekcji piłki ręcznej w 1930 roku, KPR Ostrovia reprezentuje miasto w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce!

Wspieramy KPR w ich walce o najwyższe trofea w PGNiG Superliga!

www.kprostrow.pl

Zawodnik MMA

KAMIL
KRASKA.

Kamil Kraska to polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który urodził się w Ostrowie Wielkopolskim.

Odniósł już 9 zwycięstw w swojej karierze, ponosząc jedynie 2 porażki. Kamil walczył na imprezach takich jak FEN (Fight Exclusive Night) i Babilon MMA, co świadczy o jego wysokim poziomie sportowym.

Zawodnik ten jest uznawany za jednego z najbardziej perspektywicznych polskich zawodników MMA, co wynika z jego doskonałych umiejętności i wszechstronności w walce. Kamil jest bardzo dobrze przygotowany fizycznie i technicznie, co pozwala mu na skuteczną walkę zarówno w stójce, jak i na macie. Jego styl walki charakteryzuje się dynamiką, agresywnością i skutecznością.

Z pewnością można oczekiwać od Kamila Kraski dalszych sukcesów w zawodowej karierze MMA i za to trzymamy kciuki!

Piłka nożna – Zaprzyjaźniony klub sportowy

DRAGON
DZIERZBIN.

KS Dragon Dzierzbin, to bliski klub naszych zaprzyjaźnionych partnerów w branży dekarskiej, który kształci młodych adeptów piłki nożnej!

Każdy chciałby zostać kolejnym R. Lewandowskim, dlatego cieszymy się że możemy dołożyć maleńką cegiełkę z nadzieję, że wielu chłopców z Dzierzbina zrobi międzynarodową karierę!

Trzymamy kciuki za klub i życzymy powodzenia!