Inwestycja
w solidne rozwiązania

Płyty poliuretanowe

Ocieplenie i dodatkowa ochrona dachu jest najważniejszym zadaniem zaraz po skonstruowaniu całego zadaszenia. Aby uniknąć nieprzyjemności związanych z nietrwałymi materiałami lub szybką stratą ciepła w pomieszczeniu, należy zainwestować w systemy polecane przez profesjonalistów w tej dziedzinie. Nie mniej ważny jest też producent – to na jego wiedzy i doświadczeniu opiera się sposób wzmocnienia dachu. Rekomendowanym przez specjalistów rozwiązaniem w tej dziedzinie są płyty poliuretanowe. Na ten wybór wpływa szereg czynników, które sprawiają, że płyty stają się coraz popularniejsze w niemal każdym budownictwie – od mieszkalnego, przez przemysłowe, aż po rolnicze. Można wręcz uznać, że ich zastosowanie jest uniwersalne. Posiadają one niemal dwa razy większe parametry termoizolacyjne niż pozostałe rozwiązania (np. wełna mineralna czy styropian), co potwierdza bardzo niski współczynnik przewodzenia ciepła. Ponadto wykazują się nieporównywalnie lepszą trwałością, twardością i odpornością na wilgoć, co w znacznym stopniu wpływa na stopień zabezpieczenia budynków.

Należy podkreślić, że w nowoczesnym budownictwie – a także podczas codziennej eksploatacji pomieszczeń – często wykorzystuje się rożnego rodzaju substancje biologiczne i chemiczne, mogące uszkodzić panele izolacyjne. Nie dotyczy to jednak płyty poliuretanowej, która może wiele lat nie doznawać żadnego uszczerbku w kontakcie z takimi chemikaliami. Nie jest też w żaden sposób narażona na grzyby czy pleśń – nie mają jak się rozwijać w takim systemie.

Dostarczana przez nas płyta poliuretanowa pochodzi od znanych i zaufanych producentów specjalizujących się w wytwarzaniu systemów izolacyjnych dachów. Dzięki temu można zyskać pewność otrzymania pełnowartościowego oraz spełniającego swoją rolę w 100% produktu. Pod tym kątem można uznać, że płyta od Balex Metal czy Recitel nie ma sobie równych. Posiadamy rozmaite modele różniące się od siebie parametrami. Szeroki wybór z pewnością pomoże dobrać płytę poliuretanową dostosowaną do osobistych preferencji. Warto zamówić taki rodzaj paneli, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym budownictwie. W niektórych przypadkach znacznie ważniejsze niż szybki zwrot inwestycji będzie np. zapewnienie budynkowi dodatkowej ochrony przeciwpożarowej. Dostarczane przez naszą firmę płyty poliuretanowe będą dobrym wyborem dla niemal każdego budynku. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą zamieszczoną na stronie, a w przypadku zainteresowania zachęcamy do kontaktu celem uzgodnienia szczegółów zamówienia. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące produktów.


Wybierz kategorię

Skontaktuj się z nami.
Znajdziemy rozwiązanie na Twój dach.


SIEDZIBA FIRMY
tel. 62 501 20 22
kom. 501 450 509


ODDZIAŁ PLESZEW
tel. 62 742 72 12
kom. 509 953 601
lub wyślij formularz