Inwestycja
w solidne rozwiązania

CREATON

Produkty marki CREATON charakteryzuje najwyższa jakość, którą doceniają klienci na całym świecie. To lider w produkcji cementowych oraz ceramicznych systemów dachowych oraz w dystrybucji włóknocementowych płytek dachowych czy płyt elewacyjnych, któremu warto zaufać. Wieloletnie doświadczenie, innowacyjne rozwiązania oraz najlepsze materiały z czystych, naturalnych surowców, pozwalają na tworzenie nowoczesnych systemów pokryć i niezawodnych rozwiązań dachowych. Firma CREATON działa zawsze w zgodzie ze środowiskiem naturalnym oraz potrzebami klientów.

Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu!


Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne CREATON to doskonałe połączenie naturalnych materiałów oraz nowoczesnych technologii. Produkowane z najwyższej jakości złóż gliny znajdujących się w Europie, wyróżniają się niezwykłą trwałością i odpornością. Pokryte dodatkowo angobowaną lub glazurowaną powłoką są jednymi z najlepszych dachówek dostępnych na rynku. Ogromny wybór kolorów, dbałość o detale, różnorodne akcesoria oraz elementy elewacyjne sprawiają, że można dobrać je idealnie do swoich potrzeb.

Dachówki cementowe

Dachówki cementowe marki CREATON wyróżnia wysoce estetyczny wygląd, uzyskany dzięki zastosowaniu unikatowych rozwiązań konstrukcyjnych oraz najlepszych materiałów. Wpływają one także na komfort użytkowania i bezpieczeństwo dachu, na którym zostały umieszczone. Stanowią trwałe rozwiązanie, które będzie służyło niezawodnie przez wiele lat.

Płytki dachowe i elewacyjne

To eleganckie rozwiązanie, które jest zarazem niezwykle estetyczne, a przy tym odporne na warunki pogodowe. Nowoczesne technologie oraz materiały sprawiają, że te małoformatowe płytki dachowe i elewacyjne sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferują one niezwykle szerokie możliwości architektoniczne, ponadto można dopasować je do każdego typu budynku.

Płyty faliste z włóknocementu

Płytę falistą z włóknocementu charakteryzuje estetyczny, ale i uniwersalny wygląd, który sprawia, że pasuje ona zarówno do budownictwa mieszkaniowego, jak i gospodarczego czy przemysłowego. Wpływają na to także wyjątkowy kształt fali wraz z bogatym wyborem kolorów. Ponadto dzięki naturalnym właściwościom włóknocementu, płyta falista jest godnym uwagi i ekologicznym rozwiązaniem.

Skontaktuj się z nami.
Znajdziemy rozwiązanie na Twój dach.


SIEDZIBA FIRMY
tel. 62 501 20 22
kom. 501 450 509


ODDZIAŁ PLESZEW
tel. 62 742 72 12
kom. 509 953 601
lub wyślij formularz