Inwestycja
w solidne rozwiązania

BLACHY TRAPEZOWE

To doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zapewnić sobie trwały i wytrzymały dach. Jest to jedno z wielu naszych rozwiązań oraz zdecydowanie należy do grona najlepszych. Blachy trapezowe z Kalisza doskonale nadają się do krycia obiektów przemysłowych i inwentarskich o niskim spadku. Są trwałe i ekonomiczne, co zdecydowanie wydłuża czas, w którym, spełniają one swoje zadanie w 100%. Pełnią rolę samonośnych materiałów konstrukcyjnych i elewacyjnych, co powoduje, że stają się one kompleksowym rozwiązaniem. Dostarczamy blachy trapezowe z Kalisza w wielu odmianach. Ze zróżnicowanym profilem, z różnymi typami powłok (poliester połysk, poliester mat, alucynk, ocynk). Wybór należy do klienta, względem którego jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni rodzaj produktu.

 

Zalety blach trapezowych:

  • uniwersalność stosowania (pokrycia dachowe lub wykończeniowe, elementy elewacji lub podsufitki, obiekty nowe i renowacje)
  • odporność na działanie czynników atmosferycznych
  • wysoka estetyka
  • prosty montaż
  • atrakcyjna cena
  • różne rodzaje trapezów do wyboru

Blacha trapezowa w Kaliszu

Czy zastanawiasz się, gdzie do zdobycia jest najlepsza blacha trapezowa? Kalisz to zdecydowanie prawidłowa odpowiedź. Dzięki współpracy z wieloma renomowanymi producentami, nasza firma oferuje szeroki asortyment, który pozwala na odpowiednie dopasowanie produktu do potrzeb. Sprawdź szczegółowo naszą ofertę, a jeśli coś nie jest jasne, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.


Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu!


Trapezy dachowe

 
Trapezy elewacyjne

Trapezy konstrukcyjne

Skontaktuj się z nami.
Znajdziemy rozwiązanie na Twój dach.


SIEDZIBA FIRMY
tel. 62 501 20 22
kom. 501 450 509


ODDZIAŁ PLESZEW
tel. 62 742 72 12
kom. 509 953 601
lub wyślij formularz