Malesa Pokrycia Dachowe

BLACHODACHÓWKI
BRATEX.

Firma Malesa oferuje szeroki wybór blachodachówek w Kaliszu i okolicach. W naszej ofercie znajdują się produkty posiadające szeroką gamę zastosowań jak i kolorów. Nasze produkty są połączeniem najnowszych technologii z tradycyjnymi właściwościami, a także z klasycznym wyglądem, przez co są one bardzo podobne do dachówek ceramicznych.

Nasze blachodachówki z Kalisza są doskonałym rozwiązaniem na każdy rodzaj dachu, od tych płaskich po te bardzo strome.

czytaj więcej

Czym jest blachodachówka?

Jest to blacha dwustronnie cynkowana oraz pokryta kilkoma warstwami lakieru. Dzięki takiemu procesowi, blachodachówka kosztuje znacznie mniej od rozwiązań ceramicznych zachowując przy tym niezwykle eleganckie wykończenie.

Jakie zalety posiada blachodachówka z Kalisza?

Oprócz dużo niższej ceny przy zachowaniu bardzo eleganckiego wyglądu zbliżonego do ceramiki, dostajemy produkt dużo lżejszy. Waga blachodachówek jest około 10 razy mniejsza od produktów ceramicznych. Pozwala nam to na znacznie większy wybór rozwiązań podczas budowy, czy też remontów dachów. Dodatkowo cechują się one niebywale szybkim i łatwym montażem co znacznie usprawnia wszelkiego rodzaju renowacje.

Jak wybrać blachodachówki?

Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić produkty przeznaczone do wszelkiego rodzaju zastosowań. Aby odpowiednio dobrać produkt, zapraszamy do nas, aby samemu przekonać się jak wygląda dana blachodachówka (Kalisz – nasza siedziba). Nasi specjaliści doradzą jakie rozwiązanie będzie najlepsze. W razie jakichkolwiek pytań, nie czekaj, pytaj !

KONTAKT

Masz więcej pytań?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Nasi doradcy techniczno-handlowi postaram się odpowiedzieć i doradzić w każdej kwestii.

Kalisz – Siedziba główna

tel.: (+48) 62 501 20 22
kom.: (+48) 501 450 509
email: kontakt@malesapd.pl

Pleszew – Oddział

tel.: (+48) 62 742 72 12
kom.: (+48) 509 953 601
email: tomasz.malesa@malesapd.pl

Chciałbyś otrzymać ofertę?

POPROŚ O WYCENĘ.

    Nie martw się o transport!

    DOSTARCZAMY PRODUKTY NA TWOJĄ BUDOWĘ.

    Posiadamy własną flotę samochodów ciężarowych gotowych do dostarczenia produktu w każde miejsce w Polsce!