INWESTYCJA
W SOLIDNE ROZWIĄZANIA

Nowoczesne pokrycia dachowe Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Pleszew – Cała Polska!

Firma Malesa pokrycia dachowe specjalizuje się w hurtowej i detalicznej sprzedaży m.in.: blach trapezowych, blachodachówek, dachówek, płyt warstwowych, płyt PIR, okien dachowych i innych.

Doświadczenie budowane ponad 20 lat, pozwala nam zaoferować Państwu najwyższą jakość materiałów jak i doskonałą obsługę.

o nas

Dachy w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim, całej Polsce

ROZWIĄZANIA NA DACH.
HURT DETAL

Oferujemy szeroki zakres atestowanych rozwiązań, dopasowanych do specyfiki różnorodnych inwestycji budowlanych poprzez zabudowy małe (garaże, domy jednorodzinne) do wielkopowierzchniowych obiektów (budynki inwentarskie, hale stalowe, obiekty handlowe).

Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, nasza firma jest w stanie zaoferować najlepsze pokrycia dachowe w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim i okolicach.

Stawiając dobro klienta na pierwszym miejscu, staramy się stale poszerzać naszą ofertę, aby móc zaoferować coraz to większy wybór pokryć dachowych.

W głównej siedzibie firmy w Kaliszu.

PRODUKUJEMY!
MATERIAŁY DOSTEPNE OD RĘKI.

 

Firma Malesa specjalizuje się w produkcji blach trapezowych, gąsiorów dachowych oraz obróbek blacharskich o długości nawet do 6 metrów.

Wszystkie materiały są dostępne od ręki, co pozwala na szybką realizację zamówień w ilościach hurtowych jak i detalicznych.

Produkujemy

REALIZACJE.
POLSKA – ŚWIAT.

SETKI SOLIDNYCH DACHÓW

Nasze rozwiązania pozwoliły zrealizować wiele dachów: domów jednorodzinnych, obiektów inwentarskich i budynków wielkopowierzchniowych.

realizacje

Kalisz, Wielkopolska – Polska
Rąbek stojący 860 m2

zobacz

Irak – Bliski Wschód
Blacha trapezowa 7 860 m2

zobacz

Stęszew, Wielkopolska – Polska
Blacha trapezowa 20 000 m2

zobacz