Inwestycja
w solidne rozwiązania

KONSTRUKCJE STALOWE

Oferujemy sprzedaż i montaż konstrukcji stalowych, które umożliwiają tworzenie dachów i całych budynków. Elementy stalowe wykorzystywane są przy budowie dużych hal magazynowych oraz nowoczesnych obiektów przemysłowych, handlowych i inwentarskich.

Zalety konstrukcji stalowych:

  • bardzo dobre parametry wytrzymałościowe
  • wielofunkcyjność
  • łatwe projektowanie
  • precyzyjny, komputerowy dobór elementów
  • walory ekonomiczne
  • spełnienie europejskich norm jakości

Wszelkie konstrukcje ze stali należą do najczęściej wykorzystywanych przez wszystkich inwestorów w kraju – zarówno prywatnych, jak i deweloperów. Ze względu na solidność i wytrzymałość tego materiału jest to często najlepsza decyzja podejmowana w fazie projektowej powstającej inwestycji.
Proponowane przez nas konstrukcje stalowe można wykorzystać do budowy tak dachów, jak i całych budynków. Za ich pomocą można skonstruować domy jednorodzinne, ale również przestronne hale magazynowe oraz pozostałe obiekty przemysłowe. To bardzo dobre rozwiązanie do tworzenia wielkopowierzchniowych przestrzeni niezależnie od ich przeznaczenia, ponieważ konstrukcje stalowe cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na wszelkie urazy mechaniczne, a także różne czynniki zewnętrzne.


Do niewątpliwych zalet konstrukcji powstających przy użyciu stali należą: szybki montaż pozwalający wywiązać się z terminu, bezpieczeństwo zastosowania i łatwość w projektowaniu, która wynika z uniwersalności stali. Warto też podkreślić, że nie jest to drogi materiał, co przekłada się na oszczędność w budżecie przy zachowaniu wszystkich standardów bezpieczeństwa i wytrzymałości. Niewielki koszt poniesiony na zakup tego typu konstrukcji przydaje się zwłaszcza w momencie, w którym inwestor chce przeznaczyć środki na pozostałe ulepszenia. Konkurencyjna cena, jaką oferujemy, jest możliwa dzięki stale rozwijanej sieci partnerów.

Wybierając nasze konstrukcje stalowe, można być pewnym kompleksowego podejścia do zamówienia. Gwarantujemy szybką dostawę oraz, jeśli tylko jest taka potrzeba, montaż systemów ze stali. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowników, która jest w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane projekty. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego zawsze można spotkać się u nas z kompetentną i życzliwą obsługą.
Zapraszamy do kontaktu każdego, kto potrzebuje odpowiednio wykonanych, profesjonalnych konstrukcji stalowych. Z chęcią udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszej oferty i zaproponujemy korzystne rozwiązania.
Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu!


Skontaktuj się z nami.
Znajdziemy rozwiązanie na Twój dach.


SIEDZIBA FIRMY
tel. 62 501 20 22
kom. 501 450 509


ODDZIAŁ PLESZEW
tel. 62 742 72 12
kom. 509 953 601
lub wyślij formularz