Inwestycja
w solidne rozwiązania

BRASS

Dachówki ceramiczne Braas

Braas jest jednym z najpopularniejszych producentów dachów w Polsce. Produkty tej marki już od lat cieszą się niezmiennym uznaniem wśród klientów. Są one zaawansowane technologicznie, atrakcyjne pod względem wizualnym oraz niezwykle trwałe. Braas proponuje kompletne systemy dachowe, w tym produkty do wykończenia dachu oraz dachówki ceramiczne i betonowe. Każdy element tej firmy doskonale ze sobą współgra, dając doskonałe pod każdym względem efekty. Braas to bezpieczeństwo i niezawodność.

Dachówki betonowe Braas


Wszystko, czego potrzebujesz, w jednym miejscu!


Dachówki ceramiczne

Dachówki ceramiczne Braas wykonywane są z naturalnego materiału, z wykorzystaniem najnowszych technologii, dzięki czemu są naprawdę trwałe. Ponadto wyróżnia je charakterystyczny wygląd, doskonale pasujący do tradycyjnej architektury. Dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorów, od klasycznych, spokojnych barw, po te bardziej nietypowe. To niezwykłe zróżnicowanie sprawia, że będą pasować tak naprawdę wszędzie.


Dachówki betonowe

Dachówki betonowe marki Braas to gwarancja bezpieczeństwa na lata. Pewnie przylegają do dachu, są także odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Z czasem coraz bardziej twardnieją, co czyni je bardzo trwałymi. Długo pozostają w nienaruszonym stanie wizualnym ze względu na wykorzystane przy ich tworzeniu nowoczesne technologie. Pokrywane są powłokami Lumino lub Cisar, dzięki czemu ich kolor pozostaje intensywny, a powierzchnia dachówki jest gładka, co chroni ją przed osadzaniem się zanieczyszczeń i przepuszczaniem wody.


Skontaktuj się z nami.
Znajdziemy rozwiązanie na Twój dach.


SIEDZIBA FIRMY
tel. 62 501 20 22
kom. 501 450 509


ODDZIAŁ PLESZEW
tel. 62 742 72 12
kom. 509 953 601
lub wyślij formularz