Inwestycja
w solidne rozwiązania

BLACHODACHÓWKI

Firma Malesa oferuje szeroki wybór blachodachówek w Kaliszu. W naszej ofercie znajdują się produkty posiadające szeroką gamę zastosowań jak i kolorów. Nasze produkty są połączeniem najnowszych technologii z tradycyjnymi właściwościami, a także z klasycznym wyglądem, przez co są one bardzo podobne do dachówek ceramicznych. Nasze blachodachówki z Kalisza są doskonałym rozwiązaniem na każdy rodzaj dachu, od tych płaskich po te bardzo strome.

Czym jest blachodachówka?


Jest to blacha dwustronnie cynkowana oraz pokryta kilkoma warstwami lakieru. Dzięki takiemu procesowi, blachodachówka kosztuje znacznie mniej od rozwiązań ceramicznych zachowując przy tym niezwykle eleganckie wykończenie.

Jakie zalety posiada blachodachówka z Kalisza?


Oprócz dużo niższej ceny przy zachowaniu bardzo eleganckiego wyglądu zbliżonego do ceramiki, dostajemy produkt dużo lżejszy. Waga blachodachówek jest około 10 razy mniejsza od produktów ceramicznych. Pozwala nam to na znacznie większy wybór rozwiązań podczas budowy, czy też remontów dachów. Dodatkowo cechują się one niebywale szybkim i łatwym montażem co znacznie usprawnia wszelkiego rodzaju renowacje.

Jak wybrać blachodachówki?


Dzięki rozbudowanej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić produkty przeznaczone do wszelkiego rodzaju zastosowań. Aby odpowiednio dobrać produkt, zapraszamy do nas, aby samemu przekonać się jak wygląda dana blachodachówka (Kalisz – nasza siedziba). Nasi specjaliści doradzą jakie rozwiązanie będzie najlepsze. W razie jakichkolwiek pytań, nie czekaj, pytaj !Wybierz kategorię

Skontaktuj się z nami.
Znajdziemy rozwiązanie na Twój dach.


SIEDZIBA FIRMY
tel. 62 501 20 22
kom. 501 450 509


ODDZIAŁ PLESZEW
tel. 62 742 72 12
kom. 509 953 601
lub wyślij formularz